Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuFoursquare - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności
Banner Wyślij e-kartkę
Aktualności
2014-07-24
O historii kaliskiej Policji
obrazek O historii kaliskiej Policji więcejW kaliskim ratuszu zagościła nowa wystawa, przygotowana z okazji obchodów 95. rocznicy powstania Policji Państwowej.
O historii kaliskiej Policji przycisk więcej
2014-07-24
Ostatni dzień zapisów na wycieczkę rowerową po gminie Blizanów
obrazek Ostatni dzień zapisów na wycieczkę rowerową po gminie Blizanów więcejKomisja Turystyki Kolarskiej zaprasza na wycieczkę z cyklu ''Znane i nieznane''. Tym razem cykliści odkrywać będą walory krajoznawcze gminy Blizanów.
Ostatni dzień zapisów na wycieczkę rowerową po gminie Blizanów przycisk więcej
2014-07-24
Pomysł na andruty
obrazek Pomysł na andruty więcejKaliski produkt lokalny - słodkie, chrupiące i okrągłe Andruty Kaliskie, można jeść na wiele sposobów. Stanowią znakomitą przekąskę, ale również element dań serwowanych w kaliskich restauracjach, czego przykładem jest restauracja Komoda przy ul. Niecałej.
Pomysł na andruty przycisk więcej
2014-07-23
Niezwykłe widowisko już 2 sierpnia w Kaliszu
obrazek Niezwykłe widowisko już 2 sierpnia w Kaliszu więcej''I narodzę się znowu. Jak Feniks'' to tytuł widowiska światła i dźwięku, które zostanie zaprezentowane techniką mappingu na budynku Starostwa Powiatowego w Kaliszu - dawnym Pałacu Gubernatora.
Niezwykłe widowisko już 2 sierpnia w Kaliszu przycisk więcej
2014-07-22
Aby wakacje były bezpieczne
obrazek Aby wakacje były bezpieczne więcejW każdy czwartek kaliska Straż Miejska zaprasza dzieci i młodzież na akcje profilaktyczne na boiskach szkolnych. Spotkania odbywają się w godz. 11.00 – 13.00, co tydzień na innym boisku.
Aby wakacje były bezpieczne przycisk więcej
2014-07-21
Ostatni dzień na zgłoszenie do udziału w ''Tour de Calisia - Setka Cyklisty''
obrazek Ostatni dzień na zgłoszenie do udziału w ''Tour de Calisia - Setka Cyklisty'' więcejDzisiaj, 21 lipca, mija termin zgłoszeń na tegoroczną, szóstą już edycję rajdu ''Tour de Calisia – Setka Cyklisty''. Na tę chwilę zapisanych jest już ponad 180 osób, a więc już teraz pobity został zeszłoroczny rekord.
Ostatni dzień na zgłoszenie do udziału w ''Tour de Calisia - Setka Cyklisty'' przycisk więcej
2014-07-19
Wakacyjny konkurs dla dzieci i młodzieży
obrazek Wakacyjny konkurs dla dzieci i młodzieży więcejZapraszamy dzieci i młodzież w wieku do lat 18 do udziału w konkursie plastycznym ''Odbudowa Kalisza''.
Wakacyjny konkurs dla dzieci i młodzieży przycisk więcej
2014-07-18
Wydarzenia weekendowe 18-20 lipca 2014r.
obrazek Wydarzenia weekendowe 18-20 lipca 2014r. więcejKolejny upalny weekend przed nami. Warto sprawdzić, jakie atrakcje czekają na nas w Kaliszu i okolicach.
Wydarzenia weekendowe 18-20 lipca 2014r. przycisk więcej
2014-07-16
Kolejna odsłona Kaliskiego Forum Organowego
obrazek Kolejna odsłona Kaliskiego Forum Organowego więcejW ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej, którego inauguracja miała miejsce 21 czerwca, czeka nas kolejny ciekawy koncert.
Kolejna odsłona Kaliskiego Forum Organowego przycisk więcej
2014-07-15
Kaliszanin na Spitsbergenie
obrazek Kaliszanin na Spitsbergenie więcejDziś w kawiarni Ośrodka Kultury Plastycznej ''Wieża Ciśnień'' odbędzie się otwarcie wystawy fotografii, wykonanych przez Sergiusza Różańskiego.
Kaliszanin na Spitsbergenie przycisk więcej
wszystkie aktualności »